Dijital Baskı

Opser gravür tecrübeli ve alanlarında uzman in-house grafik birimi; renk yönetim sistemine göre kalibre edilmiş ve son teknoloji ile donatılmış dizayn araçlarıyla talepleri ve beklentileri en hızlı ve kaliteli bir biçimde karşılamaktadır. Opser gravür grafik ekibi, baskı öncesi teknik destek sağlamasının yanında renk ayrımı, tasarım değişiklikleri ve dijital prova hizmeti de sunmaktadır.
DİJİTAL BASKI
    • İstenilen malzeme üzerine dijital çıkış (Suni deri, PVC, Kağıt, Folyo, Tekstil ürünleri)
    • Müşteri odaklı renk ayrımı,
    • Müşteriye özel profil ile dijital çıkış,
    • En güncel programlar ( Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Freehand, InDesign ) ve uzman ekip ile Repro hizmeti ve teknik destek sağlamaktadır

Dijital Laminat; Dijital ortamda tasarlanan; çizim, logo,ilustrayon veya fotoğraflar özel bir kağıda basılarak, preslenme prosedüründen sonra kişisel dekora sahip laminat, kompakt laminat, sunta, mdf üretimi gerçekleştirilir. Dekoratif amaçlı olan bu ürünler; dış cephe, iç mekan, mobilya, tuvalet (cubicle), bayo,mutfak,dolap kapağı, masa gibi her alanda kullanılması mümkündür. Kişiye özgü özel konseptler sunmak ve mevcut projelerde görselliği ön plana çıkarmak için eşsiz bir üründür.

Materyal:
Kağıt, Suni deri, Folyo, Kanvas
Dijital Baski:
HP Latex