Hakkımızda

Hakkımızda

OPSER DIŞ TICARET VE PAZ LTD STI

1997 yılında kurulan Opser Dış Ticaret ve Pazarlama Limited Şirketi mobilya ve baskı sektöründe faaliyet göstermektedir. Mobilya sektörüne yarı mamul olarak sunduğu yüzey kaplama malzemelerini, müşterilerinin talepleri doğrultusunda üretmektedir. Avrupa kalite standartlarında ürettiği yüzey kaplama folyolarını birçok dünya ülkesine ihraç etmekte ve alanını her geçen gün genişletmektedir.

1999 yılında yüzey kaplama folyoları üretimine başlayan Opser Dış Ticaret, 2008 yılında bünyesine kattığı klişe tesisi ve cnc metal işleme atölyesiyle ürün çeşitliliğini arttırmış ve müşterilerinin taleplerini en hızlı ve kaliteli bir şekilde yerine getirmeyi hedef edinmiştir.

Değişen dünyada sürekli yenilenmeyi hedefleyen Opser Dış Ticaret Ar-Ge çalışmaları doğrultusunda, Lazer Gravür, 3D ve Spektral Tarama makinası yatırımları yaparak mobilya, rotogravür baskı ve Emboss (Gofraj) sektöründe Türkiye’de bir ilke imza atmıştır.

2018 Yılında, İkitelli Deparko sanayi sitesinde 10.000 m2 kapalı alana taşınarak tüm üretim tesisleri bir araya toplamıştır. Yine 2018 yılında 2200 mm 4 renk rotogravür baskı makinesi devreye alınarak dekor kağıdı üretimi kapasitesi artırılmıştır. Aynı şekilde CNC atölyesine de yeni makineler devreye alarak sektörde öncü konuma gelmiştir.

2020 Yılında özel amaçlı makine imalatına başlayan OPSER, Pandemi kapsamında medikal maske tedariğinde ve üretiminde yaşanan problemlerden dolayı cerrahi maske makinesi ve OPSERMED markası altında cerrahi maske üretimine başlamıştır. Günlük 500.000 adet meltblownlu cerrahi maske üretim kapasitesine sahip olan OPSERMED müşteri taleplerini karşılar duruma gelmiştir.

Bugün OPSER ürettiği ürünler dünyanın bir çok ülkesine ihraç edilerek talep gören ürünler arasında yer almaktadır.

gofrajslider2-hakkimizda
gofrajslider-hakkimizda
gravur-hakkimizda
scanner-about
taslama-about
rotogravur

Vizyon : Lider rolü için yatırımlarını artırırken iş ortakları ile kreatif çözümler üreten, teknolojisiyle fark yaratan, bireye ve çevreye saygılı bir dünya markası ve şirketi olmak

Misyon : Opser başta Mobilya ve ahşap sanayisinin gelişmesi için bir ihtisas firması olarak, ürünlere değer katan insana ve doğaya saygılı bir kurumdur.

Değerlerimiz :

  • Birlikte gelişir ve geliştirir, önce kazandırırız.
  • Çevremize ve ekolojik devamlılığa duyarlıyız
  • Müşteri istek ve beklentilerini eksiksiz karşılamaya çalışarak, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmaya çalışırız.

01Kalite

Müşterilerimizin memnuniyeti ve güveni için kaliteye önem verir, çözüm odaklı yaklaşımlar sergileriz.

02Güven

Güven esaslı ilişkiler kurarız. Söylediklerimizi yapar; işimize, sorumluluklarımıza, değerlerimize ve müşterilerimizin özeline sahip çıkarız. Söylem ve eylem bütünlüğüne önem verir, güven sağlarız.

03Yenilik

Müşterilerin dinamik ihtiyaçlarını karşılamak için yeni ve verimli silindir çözümleri geliştirmede en iyi uygulamaların gelişimine aktif olarak katkıda bulunarak, teknoloji ve iş dünyasında öncü olmaya çalışırız.

04Hedef

Müşteri istek ve beklentilerini eksiksiz karşılamaya çalışarak, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmaya çalışırız.
http://opserltd.com/wp-content/uploads/2021/02/DSC_6725-1280x1280.jpg
http://opserltd.com/wp-content/uploads/2020/10/post_17-1280x1280.jpg

Bizimle Çalışmak İstermisiniz ?OPSER IK

OPSER IK üzerinden yapacağınız Başvurularınızın sağlıklı şekilde değerlendirilebilmesi için tüm alanları eksiksiz doldurmanız bizim için önemlidir.
Kariyer yolculuğunuzda şirketlerimize gösterdiğiniz ilgi için teşekkür eder, başarılı bir kariyer hayatı dileriz.

Eğer yukarıda listelenmiş olan açık pozisyonlarda kendinize uygun bir ilan bulamadıysanız, lütfen Genel Başvuru ilanımıza başvurunuz.

Referanslarımız :

adopenlogo1
agtlogo1
asd
camsan
frimpekslogo
kastamonulogo1
kordsalogo1
ladix
lale
pelilam
rem
vezirkopru
yildiz
yildizlogo1
gentas